Dekoracja samochodu Pary Młodej

Dekoracja samochodu Pary Młodej nie jest oczywiście punktem obowiązkowym i nie zależą od niej dalsze losy wesela, ale większość panien młodych z przyjemnością poświęca jej nieco uwagi. Samochód to niejako przedłużenie kreacji państwa młodych, więc i on musi się godnie prezentować, aby każdy wiedział, co to za okazja i kto jedzie w środku.

Strategia 1: Minimalizm

Czasami do dekoracji wystarczą proste akcenty: kwiaty przy klamkach (jeśli można je przyczepić), kilka balonów przywiązanych do zderzaka, napis „NOWOŻEŃCY” na tylnej szybie. Jeśli skłaniasz się ku minimalizmowi, tego rodzaju ozdoby w zupełności wystarczą. Z jednej strony nie przysłonią samego samochodu – co jest ważne, jeśli wypożyczyliście oryginalny, efektowny model. Z drugiej i tak wszystkim przekażą najważniejszą wiadomość dnia: „tu jedzie młoda para!”. 

Jeśli obawiasz się, że dekoracje nie będą pasować do koloru maski / sukni / garnituru pana młodego, wybierz uniwersalną ślubną biel – ona pasuje do wszystkiego!

Strategia 2: Widoczni z daleka

A może wolisz, aby samochód już z daleka obwieszczał przyjazd młodej pary? Postaw na większą liczbę dekoracji, na przykład:

  • Balony (zawsze pasują, bo przyciągają wzrok).
  • Kolorowe kompozycje kwiatowe na masce samochodu.
  • Hałaśliwe puszki przywiązane do tylnego zderzaka.
  • Dekoracje na klamkach.
  • Napisy na masce oraz na wszystkich szybach (tylko wiesz – tak, żeby kierowca mimo wszystko coś widział).

Przy większej liczbie ozdób trzymaj się kolorów wybranych do dekoracji sali weselnej. Niech całość zwraca uwagę, ale też współgra z wydarzeniem.

Strategia 3: Coś więcej

Runda bonusowa? W ten sam sposób dekorować możesz też busiki i autokary wiozące gości! Z dekoracjami tych pojazdów nie powinnaś oczywiście przesadzać, ale dyskretne ozdoby nadadzą im wyjątkowego charakteru i na pewno sprawią też gościom przyjemność – zwłaszcza jeśli podróż jest dłuższa. Specjalnymi pisakami możecie oznaczyć maski i szyby busów, aby wyraźnie komunikowały, na czyje wesele jadą goście. Tylko pamiętaj – ten punkt najpierw uzgodnij z kierowcami wynajmowanych pojazdów!

Powrót do Dodatków